Forum to miejsce dyskusji, dlatego aby panowała tu dobra atmosfera, należy przestrzegać następującego zasad:

1. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.

2. Administrator nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników firmom, czy osobom prywatnym. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych.

3. Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie przez każdego Użytkownika, w celu uczestnictwa w Forum internetowym.Każdemu Użytkownikowi Forum internetowego, który poda swoje dane osobowe, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.

5. Na Forum jest bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów.

6. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

7. Forum nie jest miejscem reklamującym inne serwisy. Posty zawierające linki do jakichkolwiek stron w innych serwisach bez uzasadnienia będą usuwane bez powiadomienia Użytkownika, który je zamieścił.

8. Publikowanie adresów GG, E-mail lub temu podobnych na Forum jest wręcz zabronione. To właśnie Forum stanowi platformę do dyskusji, a nie jest ono jednocześnie książką adresową. Prywatne wiadomości można wysyłać korzystając z adresu mailowego podanego przez Użytkownika w jego profilu.

9. Jeżeli uważasz, że masz dobry pomysł na wątek i spodziewasz się, że przetrwa on dłuższy czas to rozpocznij go. W przeciwnym razie poszukaj odpowiedniego tematycznie wątku i postaraj się tam opisać swój problem czy uwagi.

10. Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania, przez osoby upoważnione z Forum, które nie spełniają warunków określonych w niniejszych Zasadach korzystania z Forum.

11. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z Forum.

12. Należy zakładać wątki w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w niewłaściwych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii przez moderatorów.

13. Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane. Przed założeniem nowego tematu prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się nie toczy.

14. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska lub służące wyłącznie nabijaniu postów, będą zamykane, a wybranych przypadkach usuwane.

15. Administrator Forum zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.